Pilska Giełda Nieruchomości - Pilmax

Pilska Giełda Nieruchomości Pilmax swą działalność rozpoczęła w 1998 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, potrafimy wsłuchać się w potrzeby naszych Klientów i skutecznie pomóc w znalezieniu wymarzonego domu lub mieszkania. Osoby nieznające rynku mogą zakupić nieruchomość po niekorzystnej, bardzo zawyżonej cenie. Będąc Państwa indywidualnym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, możemy dokładnie oszacować realną wartość nieruchomości, biorąc pod uwagę jej położenie, standard wykończenia oraz stan techniczny. Jednym z najważniejszych czynników określających cenę nieruchomości, jest jej rentowność i perspektywa wzrostu wartości. Pomożemy Państwu odróżnić dobre inwestycje od złych. Doskonale znamy rynek nieruchomości w Pile. Współpracujemy z wieloma bankami oraz instytucjami finansowymi, zatem możemy Państwa wspomóc w staraniach o kredytowanie inwestycji. Podczas zaaranżowanych przez nas spotkań otrzymają Państwo bezpłatne i niezobowiązujące informacje o zdolności kredytowej i możliwych źródłach finansowania. Kupując nieruchomość możemy liczyć się zarówno z korzyściami, jak i zobowiązaniami podatkowymi. Prowadzimy doradztwo podatkowe, więc zawsze informujemy o ewentualnych podatkach, jakimi zostaną państwo obciążeni.

Dopinamy szczegóły

Jako Państwa Indywidualny Pośrednik w obrocie nieruchomościami, szybko i skutecznie pomożemy skompletować dokumenty niezbędne do zakupu lub sprzedaży nieruchomości. W przypadku zakupu jak i sprzedaży, dokumenty są podstawą fachowej oceny stanu prawnego, a w połączeniu z wizją lokalną pomogą ustalić realną wartość nieruchomości. Na Państwa życzenie (oraz koszt), uprawniony rzeczoznawca może przeprowadzić szczegółową wycenę nieruchomości. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu negocjacji cenowych zarówno w zakresie kupna, jak i sprzedaży mieszkań, domów oraz działek. Weryfikujemy stan prawny nieruchomości, zwłaszcza w zakresie zapisów zawartych w księdze wieczystej. Działamy tak, aby zapewnić Państwu bezpieczny i bezproblemowy przebieg transakcji. Ustalamy wszelkie niezbędne terminy spotkań, a także przygotowujemy treści aktu notarialnego, by nie pojawiły się w nim niekorzystne dla Państwa zapisy. Współpracujemy z doświadczonymi dekoratorami wnętrz oraz firmami zajmującymi się urządzaniem i wyposażeniem mieszkań. Ponadto dysponujemy kontaktami do tanich firm zajmujących się przeprowadzkami. Sprawimy, że cały proces zmiany miejsca zamieszkania przebiegnie bezproblemowo i w przyjemnej atmosferze.

Licencjonowane biuro to bezpieczeństwo transakcji

Jesteśmy licencjonowanym biurem nieruchomości, zrzeszonym w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości i Wielkopolskim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Sumiennie wypracowujemy nasze prowizje i zawsze działamy zgodnie z etyką zawodową. Warto podkreślić, iż posiadamy ubezpieczenie OC każdej wykonywanej transakcji. Prowizja dla pośrednika jest niewielkim wydatkiem w porównaniu do ewentualnych kar lub obciążeń finansowych, którymi zostaną Państwo obarczeniu w przypadku niedopełnienia formalności lub najzwyklejszego przeoczenia. Ubezpieczenie umożliwia nam pokrycie ewentualnych strat.
Zapewniamy kompleksowe i zarazem bezstresowe przeprowadzenie najważniejszej w Państwa życiu transakcji. Zapraszamy do współpracy!

Artykul pozycjonujący
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego