Wiadomości
Witamy na naszej stronie
2012-05-09
Witamy na stronie biura nieruchomości Pilmax z Piły. Od 1998 roku wspieramy naszych Klientów w sprzedaży, kupnie i wynajmie mieszkań, domów oraz gruntów. Doskonale znamy specyfikę lokalnego rynku nieruchomości, więc podejmowane przez nas działania są skuteczne i korzystne dla Państwa. Istnieje wiele powodów, dla których warto skorzystać z oferty naszego biura nieruchomości. Bogate doświadczenie w obrocie nieruchomościami jest jedynie jednym z wielu naszych atutów.
Jesteśmy stowarzyszeni
2012-04-30

Przewodnik do usługi pośrednictwa
2012-04-28

Dlaczego warto skorzystać z usług licencjonowanego pośrednika?

Na czym polega umowa pośrednictwa?

Jakie są rodzaje umów pośrednictwa?

Na te i wiele innych pytań znajdą Państwo odpowiedź w naszym poradniku. Zapraszamy

PORADNIK: Audyt energetyczny
2012-04-27

Świadectwo energetyczne i Audyt energetyczny - definicje i informacje podstawowe

Świadectwo energetyczne

to dokument, który musi posiadać każdy budynek oddawany do użytkowania, a także każdy budynek lub lokal sprzedawany albo wynajmowany.

Certyfikat energetyczny

należy przekazać nabywcy w przypadku przeniesienia własności budynku lub lokalu oraz zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu. Paszport energetyczny należy również udostępnić najemcy budynku lub lokalu.

Promocja to podstawa
2012-03-16
Osoby pragnące wystawić swój dom na sprzedaż, mieszkanie lub działkę, nierzadko mają problem ze znalezieniem nabywcy. Agencja nieruchomości Pilmax wie, w jaki sposób skutecznie wypromować Państwa ofertę. Współpracujemy z wieloma profesjonalnymi biurami pośrednictwa, zamieszczamy ogłoszenia w popularnych serwisach internetowych, prasie, korzystamy z newsletterów. Opracowujemy spójne działania promocyjne przy wykorzystaniu wszystkich popularnych środków przekazu. Dopilnujemy, aby ogłoszenie było atrakcyjne i podkreślało wszystkie atuty zbywanej przez Państwa nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z bieżącymi ofertami oraz współpracy!
Bezpieczeństwo w obrocie nieruchomościami
2012-03-15
Decydując się na usługi licencjonowanego pośrednika, zapewniają sobie Państwo przede wszystkim spokój i bezpieczeństwo. Każdą nieruchomość weryfikujemy pod kątem prawnym i własnościowym. Ponadto oceniamy faktyczny stan budynku, a jeśli zajdzie taka potrzeba, na Państwa życzenie możemy skorzystać z usług rzeczoznawcy. Wiemy, jak uniknąć pułapek. Zdarza się, że poszukujący nowego lokum znajdują pozornie atrakcyjną ofertę mieszkania na sprzedaż, a rzeczywistość zgoła się różni od tego, co zostało przedstawione w ogłoszeniu. Osoby kupujące mieszkanie na własną rękę nieraz nie upewniają się, czy wyposażenie mieszkania pozostanie w nim po zakupie. Taki element należy doprecyzować już na etapie umowy przedwstępnej. Niezwykle istotny jest też metraż – nieraz stan faktyczny odbiega od zapewnień sprzedającego. Zwracamy uwagę na każdy detal, będą Państwo bezpieczni. Oferujemy wyłącznie wiarygodne, bezpieczne i pewne oferty nieruchomości w Pile. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam określić atrakcyjność nieruchomości w dłuższej perspektywie czasu. Kładziemy mocny nacisk na to, aby po pewnym czasie nie wyniknęły żadne nieprzyjemności dla naszego Klienta – każdorazowo weryfikujemy miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, jeśli takowy obowiązuje w danej gminie, lub decyzję o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu.
Artykul pozycjonujący
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego